Jednorazowe skarpetki ochronne

Folarend to polska firma zajmująca się produkcją jednorazowych skarpetek do ochrony i pielęgnacji stóp. Podstawową funkcją produktu jest przede wszystkim ochrona stóp przed chorobami zakaźnymi, które wywołują infekcje bakteryjne , grzybicze, wirusowe czy reakcje alergiczne. Jednorazowe skarpetki ochronne zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie higieny osobistej w miejscach ogólnodostępnych, gdzie utrzymanie jej jest szczególnie ważne, np. na lotnisku (strefy kontroli podczas odprawy) czy w przymierzalniach sieci sklepów odzieżowych. Rolą naszego produktu jest także utrzymanie higieny i stanu wnętrza użytkowanego wtórnie obuwia np. w wypożyczalniach obuwia sportowego czy zimowego – typu łyżwy. Wysoki stan naszych skarpetek – sięgający powyżej kostki, minimalizuje ryzyko otarć i zsuwania się, a od strony praktycznej ułatwia wkładanie stopy do wysokiego obuwia. Nasz produkt cechuje uniwersalny rozmiar, opakowanie w formie wygodnego zgrzewu zrywki oraz etykieta z możliwością zawieszenia w dowolnym miejscu.

Gwarancja jakości produktów

Wysoka jakość jest dla nas bardzo istotna, dlatego skarpetki jednorazowe i obuwie ochronne z folii, poddawane są ścisłej kontroli przez cały proces produkcji. Asortyment, jaki oferujemy klientom, jest przed sprzedażą starannie testowany pod kątem trwałości oraz wytrzymałości, co stanowi dla klientów potwierdzenie, że kupują niezawodne produkty. Za sprawą zastosowania nowoczesnej, moletowanej folii ochronnej HDPE, nasze skarpetki się nie rwą, nie rozciągają i są odporne na czynniki zewnętrzne oraz zmienną temperaturę.

Dlaczego my?

  • Doświadczony zespół

    Skupiając się w swojej pracy przede wszystkim na innowacjach i satysfakcji klientów, doświadczony zespół fachowców z firmy Folarend tworzy przestrzeń sprzyjającą ciągłemu rozwojowi, doskonaląc takie usługi jak produkcja czy też sprzedaż skarpetek jednorazowych lub folii do okluzji stóp. Specjaliści oferują więc jakościowe produkty, zapewniając jednocześnie terminową realizację zamówień.

  • Stały kontakt z klientem

    Stały kontakt z klientami stanowi fundamentalny element naszej działalności. Produkując skarpetki jednorazowe, skupiamy się bowiem nie tylko na tworzeniu profesjonalnych, solidnych artykułów, dostępnych w konkurencyjnych cenach, ale także proponujemy kompleksową obsługę na wysokim poziomie, odpowiadając na pytania klientów na każdym etapie współpracy.

  • Troska o środowisko naturalne

    Jako firma o etycznych standardach, podejmujemy odpowiednie kroki, mające na celu ograniczenie wpływu naszych działań na planetę, poprzez stosowanie zrównoważonych praktyk produkcyjnych oraz ekologicznych materiałów, czego potwierdzeniem jest przede wszystkim fakt, że wszystkie odpady poprodukcyjne, za sprawą podjętej przez nas współpracy ze specjalistami, zostają wykorzystane ponownie.