Skarpety foliowe kosmetyczne

Folarend to polska firma zajmująca się produkcją jednorazowych, kosmetyczne skarpety foliowe. Podstawową funkcją produktu jest przede wszystkim ochrona stóp przed zakażeniami i chorobami grzybiczymi, jednak świetnie odnajduje zastosowanie także w dziedzinie kosmetologii i podologii. Jednorazowe skarpetki stanowią doskonałe rozwiązanie jako czynnik wzmacniający działanie produktów do stóp takich jak : kremy, maski, peelingi, maści czy też innych kosmetyków i produktów leczniczych. Jednorazowe skarpety foliowe to nieodłączny element pielęgnacji i wyposażenia , zarówno w kontekście zabiegów pedicure wykonywanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i pielęgnacji w zaciszu Twojego domu. Nasz produkt cechuje uniwersalny rozmiar, opakowanie w formie wygodnego zgrzewu zrywki oraz etykieta z możliwością zawieszenia w dowolnym miejscu. Dzięki zastosowaniu w produkcji folii HDPE, skarpetki wyróżniają się elastycznością, wytrzymałością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wygodą użytkowania.

Gwarancja jakości

Nasze jednorazowe skarpetki kosmetyczne wykonane są z folii HDPE moletowanej, której struktura wyróżnia się wysoką gęstością cząsteczek tj. 10 mikronów, co ma bezpośrednie przełożenie na ich wytrzymałość , a samo moletowanie na wygodę i komfort użytkownika podczas otwierania produktu (nie skleja się). Wykorzystujemy nowoczesne technologie i współpracujemy z polskimi dostawcami, którzy dostarczają nam materiały najwyższej jakości. W 2016 roku otrzymaliśmy świadectwo rejestracji patentu w EUIPO jako własności intelektualnej. Jesteśmy więc jedynym producentem tego typu skarpetek ochronnych i kosmetycznych w Polsce i Europie.

Dlaczego Folarend?

  • Doświadczony zespół z wizją

    Folarend to rodzinna firma, którą tworzą pasjonaci z ogromnym doświadczeniem praktycznym w branży produkcyjnej i sprzedażowej. Ten zgrany zespół to także kobiety, którym szczególnie bliska jest troska o damską część odbiorców. Nasze wieloletnie zaangażowanie i wizja realizacji pomysłu, pozwoliły nam przeobrazić go w gotowy produkt dostosowany do najwyższych standardów jakości i oczekiwań rynku. Regularnie bierzemy udział w wydarzeniach, konferencjach i targach branżowych dzięki czemu stale poszerzamy naszą wiedzę. Poprzez swoje social media staramy się wspierać edukację społeczeństwa w kwestii higieny osobistej i pielęgnacji. Kierujemy się dewizą , że lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

  • Indywidualne podejście do klienta

    W naszej firmie cenimy sobie bliską współpracę z klientami. Dążymy do budowania trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Wierzymy, że tak jak nasz produkt trafia w indywidualne potrzeby jego użytkowników , tak nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwala tworzyć wartościową relację i współpracę.

  • Troska o środowisko naturalne

    Jako firma o etycznych standardach podejmujemy świadome działania mające na celu minimalizację negatywnego wpływu na ekosystem. Przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju oraz praktykujemy racjonalną politykę produkcyjną. Dajemy „drugą szansę” dzięki współpracy z rzetelnym odbiorcą odpadu poprodukcyjnego, który jest w 100% przeznaczany do recyklingu i dalszej obróbki.