Skarpetki do parafiny,
Folia do okluzji stóp

Folarend to polska firma zajmująca się produkcją jednorazowych skarpetek do ochrony i pielęgnacji stóp. Podstawową funkcją produktu jest ochrona stóp przed zakażeniami i chorobami grzybiczymi, jednak świetnie odnajduje zastosowanie także w dziedzinie kosmetologii i podologii. Nasze skarpetki kosmetyczne dzięki swojej 100-procentowej szczelności doskonale sprawdzają się jako dodatkowa okluzja oraz współpracują z produktami płynnymi takimi jak np. parafina. Wykorzystanie skarpetek do parafiny ma na celu zapewnienie komfortu i utrzymania ciepła podczas wykonywanego zabiegu, ale przede wszystkim zabezpieczenie kontaktu produktu aplikowanego na stopy z czynnikami zewnętrznymi. Nasz produkt jest stosowany także jako forma folii do okluzji stóp podczas zabiegów pedicure – zarówno tych kosmetycznych jak i leczniczych. To nowe rozwiązanie i elegancka alternatywa w porównaniu do okluzji folią stretch. Nasze jednorazowe skarpetki foliowe są czynnikiem przyspieszającym i wzmacniającym działanie produktów do stóp takich jak : kremy, maski, peelingi, maści czy borowina. Zdecydowanie wpływają na lepsze wnikanie składników aktywnych do wnętrza naskórka, wspomagając proces regeneracyjny i leczniczy skóry. Nasz produkt cechuje uniwersalny rozmiar, opakowanie w formie wygodnego zgrzewu zrywki oraz etykieta z możliwością zawieszenia w dowolnym miejscu. To nieodłączny element wyposażenia gabinetu kosmetycznego, podologicznego oraz stref SPA & Wellness, ale nie tylko. Z jego pomocą samodzielnie wykonasz zabieg także w zaciszu swojego własnego, domowego SPA.

Gwarancja jakości produktów

Każdy produkt opuszczający nasz zakład przechodzi przez rygorystyczne procesy kontroli jakości, z gwarancją, że skarpetki jednorazowe spełniają wyznaczone przez specjalistów standardy. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom niezawodność, skuteczność i bezpieczeństwo podczas używania skarpetek ochronnych. Okazuje się to istotne nie tylko z perspektywy indywidualnego konsumenta, ale przede wszystkim ważne dla przedsiębiorców, dbających w ten sposób o odpowiednie warunki higieniczne, np. w swoim sklepie BHP, w szatni czy też w gabinecie lekarskim.

Dlaczego my?

  • Doświadczony zespół

    Podstawą prawidłowego funkcjonowania firmy Folarend jest praca zgranego zespołu fachowców, wykonujących swoje obowiązki z pasją. Najczęściej odpowiadają oni za produkcję jednorazowych skarpetek dla firm z różnych branż, jednak poza tym, oferują również kompleksową obsługę klientom indywidualnym, odpowiadając na różnorodne potrzeby współczesnego rynku.

  • Stały kontakt z klientem

    Komfort klientów to dla nas priorytet, dlatego oferujemy stały, bezpośredni kontakt z ekspertami, aby w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiedzieć na pytania dotyczące między innymi terminu realizacji konkretnego zamówienia, kwestii związanych z poszczególnymi etapami procesu produkcyjnego, jakością produktów czy też warunkami współpracy biznesowej.

  • Troska o środowisko naturalne

    Jako firma odpowiedzialna społecznie, troszczymy się o środowisko naturalne w każdym aspekcie naszej działalności. Przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju, dążąc do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń, zużycia surowców naturalnych oraz produkcji odpadów. Świadomie wybieramy materiały, z jakich korzystamy, aby skutecznie poddawać je recyklingowi.